Клей, стрижні силіконові чорні для клейового пістолета 7мм 1 кг 29 см
- Немає в наявності
- Код: КС-29
414 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клей, стрижні силіконові чорні для клейового пістолета 7мм 1 кг 29 см
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробник Китай
Клей стрижні силіконові , витратний матеріал для клейового термопістолета.
Клейовий пістолет підходить для широкого спектру застосування. Його використовують для рукоділля, декорування, моделювання, кріпити всі різні елементи з тканин, шкіри, біжутерію, приклеювання страз. Ідеально в тих випадках, коли потрібно швидко прикріпити або виконати довгостроковий ремонт без використання цвяхів або шурупів. Використовується в будівництві – можна герметезувати,склеювати, заповнювати шви. Клейовий пістолет Xunlei застосовується для склеювання кераміки, дерева, пластмаси, паперу та ін. Діаметр клей-палички 7 мм. Призначений для використання клейових стрижнів. Температура склеювання-до 120С| Товщина | 7 мм |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | силікон |
- Діаметр стержня: 7 мм
- Довжина: 29 мм
- Матеріал: сілікон
- Колір: чорний
- Вага набора: 1 кг
Щоб надійно з'єднати, рекомендується перед нанесенням клею знежирити склеювані поверхні. Наносити клей рекомендується смужками або частими точками. З'єднувати поверхні слід відразу після нанесення клейового складу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальний |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Клей, стрижні силіконові чорні для клейового пістолета 7 мм 1 кг 29 см |
| Основні | |
| Тип | Форсунка |
- Ціна: 414 ₴




