Бірки Етикетки паперові для одягу 1000 шт
- Немає в наявності
- Код: БИР-980
591,75 ₴/упаковка
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірки Етикетки паперові картонні для одягу
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Україна
Бірки для одягу є візитною карткою будь-якого виробу. На них є вся інформація для покупця, де і ким був зроблений товар, до якого бренду він відноситься, як за ним доглядати, також часто на бирках вказані адреси та телефони фірми-виробника, дана посилання на сайт компанії і багато іншого.
| Матеріал | картон |
| Розмір | 5 х 9 см |
| Кількість в упаковці | 1000 шт |
| Призначення | для одягу, взуття і др. |
| Кольори | різноманітні |

Бірки на одяг повинні бути красивими і інформативними, а також відрізнятися оригінальним дизайном - це так само важливо, як і якість товару.Бірка для одягу несе інформативну функцію , а також необхідну інформацію про товар і правила його використання.Єтикетка є брендом кравецького виробництва , на ній вказують колір , розмір,число і процентне співвідношення тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Папір |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мінімальний тираж | 1000 шт. |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Бирки Етикетки паперові для одягу 1000 шт. |
- Ціна: 591,75 ₴/упаковка

