Дуга в Рейку овальна Біла Сіра 120 см
- Готово до відправки
- Код: КД-108
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуга в Рейку овальна Біла Сіра 120 см
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробник Україна
Дуга в рейку настінну -це настінна конструкція з овальної труби 30х15 мм , фарбована , яка легко знімається, або переставляється на різні відстані .
Дуги фарбовані бувають різної довжини 60 ,90, 100,120 см
Призначена дуга для розвіски текстиля в профіль боком. Удобна презентація розмірного ряда ,
або для демонстрації кольорового діапазона.
| Матеріал | метал |
| Колір | білий , сірий |
| Ширина | 120 см |
| Відстань від стіни | 30 см |
| Товщина стінки | 0,8 мм |
| Овал | 30 х 15 мм |
| Крок перфорації | 50 мм |

Торгові дуги є частиною торговельного обладнання для магазинів одягу. Каркасом системи служить настінна рейка, або рейка - опора (яка окремо стоїть), на які розміщуються різні елементи торговельного обладнання - дуги, скляні полиці, полиці мдф, дсп, а також перемички, на яких навішуються торгові кронштейни і гачки різного розміра і призначення

Одним із найбільш практичних елементів торговельного обладнання є рейкові підвісні системи. Вони дозволяють: Раціонально та гарно розподілити площу приміщення; Не створюючи дискомфорт при переміщенні покупців. Рейкові підвісні системи дозволяють здійснювати викладення великої кількості товару. Такий вид торгового обладнання заощаджує місце та дозволяє використовувати максимально торгову площу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Дуга в Рейку овальна Біла Сіра 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 1200 |
- Ціна: 240 ₴





