СтопЛок для захисту товара на гачках 6 і 4 мм упаковка 100 шт
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: СТ-300
4,95 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СтопЛоки замки для гачків 6 і 4 мм упаковка 100 шт
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробник Китай
Стоплок для захисту товара надаватися на кінець гачка і блокує зняття товару з гачка.
Протикрадіжна система, Стоплок, Замок призначений для захисту товарів на гачках, з товщиною прута 6 і 4 мм Замок відкривається магнітним ключем.
| Назва | СтопЛок |
| Колір | чорний,червоний,білий |
| Діаметр отвору | 4 мм ,6 мм |
| Розмір | 38х18 мм |
| Матеріал | пластик |

Проблема захисту від крадіжок товару, розвішані на торгових гачках, змушує шукати способи, що дозволяють мінімізувати ризики. Одним з найбільш вдалих і простих рішень є застосування СтопЛоков спеціальних пристроїв, що блокують товар, розвішений на торгових гачках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Гачки |
| Колір | Чорний |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | СтопЛок для захисту товару на гачках 6 і 4 мм упаковка 100 шт |
- Ціна: 4,95 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.












