Вибачте ми зараз не працюємо !!! Можливо все уточнити по тел.вайберу +380677364895 , 0973591900 наявність і час відправки.Консультації кожен день до 18.00 Оплата замовлень до 12.00 ,після 12.00-14.00 здійснюється відправка товару. ВИХІДНІ Пятниця , Неділя. Замовлення які пришли після 12.00 відправляються на слідуючий день ,а обробляються по можливості в цей день ,або на слідуючий з 9.00 Габаритний товар (сітки, рами, кошики, манекени, рейки, дуги т.п.)відправляється лише з передоплатою.
м.Одеса, промринок 7км, вул.Підгірна маг.№ 909 На Гугл картах вставте цей код : CJRV+P6, Одеса, Україна
+380 (67) 736-48-95
+380 (93) 021-20-28
Єффективне Торгове Обладнання shopfitting.com.ua Одеса 7км
Відгуки про компанію shopfitting.com.ua
Nai Lu-na by Anastasia Ivanova N.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ТАТЬЯНА П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все быстро и качественно! Благодарю !!! Было приятно сотрудничать
Ирина
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віталій Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправили взагалі не той товар Після отримання продавець відмовився обміняти його на той який було замовлено спочатку
Елизавета О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Армен Д.
Відмінно
Все отлично! Перезвонили в течении 30 мин. и в этот же день все отправили. Спасибо!
Анастасия П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар соответствует описанию. Всем рекомендую к сотрудничеству. Только женский манекен помят был, это уже транспортная компания виновата.
Коментар продавця
Спасибо за отзыв! Хороших покупок!
Екатерина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывала дважды в этой компании, очень быстро связались и отправили. Порадовало и качество товара) Рекомендую!
Все быстро и качественно! Благодарю !!! Было приятно сотрудничать
Дуже поганоВідправили взагалі не той товар
Після отримання продавець відмовився обміняти його на той який було замовлено спочатку
Все отлично! Перезвонили в течении 30 мин. и в этот же день все отправили. Спасибо!
Товар соответствует описанию.
Всем рекомендую к сотрудничеству.
Только женский манекен помят был, это уже транспортная компания виновата.
Спасибо за отзыв! Хороших покупок!
Заказывала дважды в этой компании, очень быстро связались и отправили. Порадовало и качество товара) Рекомендую!
Так никто и не связался 😏