Секатор садовий - ножиці прямий 19 см для квітів
- Немає в наявності
252 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секатор садовий - ножиці прямий 20 см для квітів
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробник Китай
Професійний садовий сікатор-ножиці для різання тонкостеблих живих рослин, таких як квіти, пагони, виноград .
Мають рівні вузькі леза. Виготовлені зі спеціальної вуглецевої сталі, руків'я покриті протиковзним пластиком.
Фіксатор лез розташований між руків'ями під амортизаційною пружиною.
| Матеріал | сталь Карбон |
| Ручки | метал |
| Довжина | 19 см |
| Діаметр гілки | 5 мм |
| Оснащений | амортизаційною пружиною |
| Лезо | пряме |

Виготовлені із спеціальної вуглецевої сталі, рукоятки металеві. Ручка із зручним фіксатором леза.
Успішна обрізка допомагає зберегти здоров'я рослин силу, красу плодово-ягідних культур, покращує якість та продуктивність урожаю.
Користуйтеся тільки гострими чистими інструментами. Не обрізайте вологі рослини, зрізайте нижче ознак хвороби.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 45 мм |
| Максимальний діаметр реза | 5 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Вага | 0.105 кг |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Секатор-ножиці садовий прямий 19 см для квітів |
- Ціна: 252 ₴

