Силіконові Дитячі Плічки металеві для одягу білі 10 шт
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: ВЕШ-89
17,10 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плічки Тремпеля білі Дитячі металеві силіконові антиковзні для одягу
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Китай
Силіконові Дитячі Плічки металеві для одягу в металевому каркасі можна використовувати для одягу будь-якого виду: від штанів і спідниць до курток і пальто.
Перевага металевих тремпелів з силіконовим покриттям
-
легка вага при дуже високій міцності;
-
наявність силіконового покриття;
-
компактні розміри, зручність експлуатації;
-
довговічність, низька вартість.
Наявність силікону робить тремпель для одягу не таким слизьким — речі будуть добре триматися на ньому, а матеріал не отримає зачіпок і розтяжок.
| Матеріал | метал |
| Покриття | силікон |
| Гачок | не поворотній |
| Колір | білий |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 18 см |
| Діаметр | 3 мм |

Вибираючи плічки для одягу, більшість людей в першу чергу звертає увагу на матеріал.Найнадійнішими вважаються металеві вішачки .Для дбайливого поводження з речами тремпелі виконані в силіконовій оболонці — вона відрізняються пружністю, не ковзають, не пошкоджують тканину при терті.

Металеві вішачки заслужено вважаються одними з самих надійних та довговічних ,вони мають практично нескінченний термін служби. Це особисто важливо для дитячих речей, які часто виготовляють з тонких матеріалів. Такі вішачки практичні і привабливо виглядають. Силіконові Металеві дитячі вішачки - одні з найпопулярніших і востребованих.Вішачки міцні витримують серйозні навантаження , не деформуються під вагою одягу .Єкономять місце в шафі і торговому залі.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Дитячі |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Силіконове |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Білий |
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Силіконові Дитячі пличики металеві для одягу, білі 10 шт. |
- Ціна: 17,10 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.






