Пластикові Плічки Вішалки 44 см тремпеля для одягу з широким плечем
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПП-233
18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плічки Вішалки Тремпеля пластикові Банан для верхнього одягу, светрів, кофт
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Україна
Вішалка виготовлена з якісного пластику, має широкі плечі, що дозволяє тримати форму виробу. Висока якість матеріалу, використаного для виготовлення плічок забезпечує довгий термін служби і зручність в експлуатації.Гладка поверхня, не залишає "зачіпок", при цьому не дозволяє речам зісковзувати. Модель популярна як для домашнього використання так і для торгових центрів, магазинів, базарів, швейних цехів.| Матеріал | пластик |
| Висота | 16.5 см |
| Ширина | 44 см |
| Ширина плеча | 4,5 см |

За допомогою плічок можна оформити зручну для огляду покупцеві вітрину, вироби за допомогою плічок приймуть акуратний і презентабельний зовнішній вигляд, що дуже впливає на продаваемість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 440 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Висота | 165 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пластикові плічка вішалки 44 см тремтить для одягу із широким плечем |
- Ціна: 18 ₴












