Палка знімач телескопічна для зняття та розвішування одягу 123 см з металевим гачком
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ПР-001
175,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер

Палка Знімач 123 см для зняття Одягу Телескопічна з Металевим гачком
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Китай
Палка знімач телескопічна використовуються в основному для зняття і підняття речей на висоту в магазинах і в гардеробних, що забезпечує комфортність в роботі продавцям і жителям будинків.Дозволить дотягнутися навіть до самих високо розташованих вішачків.Тонкий гачок знімача дозволяє легко зачіпити гачок вішачка зняти його, або повісити .
| Матеріал | метал |
| Гачок | 5,5 х 5,8 см |
| Максимальна довжина | 123 см |
| Мінімальная довжина | 80 см |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Обертовий гачок | 0 |
| Сфера использования | Торгові магазини |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регульована довжина | Так |
| Тип призначення | Палиця знімач телескопічна для зняття й розвішування одягу 123 см із металевим гачком |
- Ціна: 175,50 ₴




