Флейта Кронштейн на Поперечину 7 штирів 30 см хромована труба
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КФ-511
67,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Флейта Кронштейн 7 штирів 30 см хромована труба з кріпленням на Перемичку
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Китай
Флейта кронштейн на поперечину являє собою кронштейн для кріплення на овальну Перемичку Поперечину 30 х 15 мм , служить для представлення товару, що реалізується з лицьового боку. Виготовляють флейту з міцного сплаву і покривають хромом .
Флейти використовують для торгівлі , а також для домашнього використання для шаф купе та гардеробних , вона зручна мобільна у використанні .
| Матеріал | метал хром |
| Кріплення | 4 х 4.5 см |
| Довжина | 30 см |
| Кріплення на поперечину | 30х15 мм |
| Діаметр труби | 19 мм |
| Вага | 230 шт |
| Кількість штирів Висота штиря | 7шт 8 мм |

Флейта є однією з основних складових торгового обладнання . Флейти бувають різних видів і форм , кріплень : Флейти на Сітку , Флейти на Стіну , Флейти в Рейку ,
Флейти на Перемичку , Флейта на Стійку , Флейта в Экономпанель .
Флейти на Перемичку , Флейта на Стійку , Флейта в Экономпанель .
Перемычка на яку кріплять флейту , закріплюють в стіні Рейку , або в Рейку Опору - це окремо стояча стійка і використовують її у випадку коли не можна прикріпитися до стіни .

Торговельне обладнання визначає основний стиль магазину, служить естетичним маркером, визначає емоційну атмосферу магазину чи супермаркету.Торгове обладнання, з практичної точки зору, відповідає за правильну презентацію продукції, її збереження, прискорює продаж потрібних категорій товару , визначає зручність для споживачів і персоналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Флейта Кронштейн на Перемичку 7 штирей 30 см труба хромована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Вага | 0.23 |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Гачки |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 67,50 ₴






