Полка-гачок 25 х 14 см для Взуття на торгову сітку діаметр 3 мм
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: СП-510
29 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полка Гачок для Взуття на торгову сітку упаковка 10 штук
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Україна
Призначена Полка для Взуття на торгову сітку для продажу Дитячого і Дорослого Взуття ( при бажанні можна використовувати і для другого товару в маленьких коробках ) на сітчатому обладнанні в торгових залах.
| Матеріал | метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Колір | білий |
| Кріплення | сітка |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 14 см |
| Довжина упора | 12 см |
| Діаметр | 3 мм |

Полка для взуття дозволяє гарно продемонструвати і прорекламувати товар і максимально сконцетрувати увагу клієнта на індівідуальності демонстріруємого товара. Крім полки під взуття існує багато других Карманів Підставок Корзин на Торгову Сітку і Раму, Сітчатий барабан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для взуття |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Полиця — гачок 25 х 14 см для взуття на торгову сітку діаметр 3 мм |
- Ціна: 29 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.









