Бірки картонні золоті Етікетки бумажні навісні для одігу картонний ярлик готовий 1000 шт
- Немає в наявності
- Код: БИР-88
873 ₴/упаковка
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірки Етикетки паперові картонні для одягу
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Україна
Бірки картонні золоті Етікетки бумажні навісні для одігу є візитною карткою будь-якого виробу. На них є вся інформація для покупця, де і ким був зроблений товар, до якого бренду він відноситься, як за ним доглядати, також часто на бирках вказані адреси та телефони фірми-виробника, дана посилання на сайт компанії і багато іншого.
| Матеріал | картон |
| Розмір | 10 х 4,5 см |
| Кількість в упаковці | 1000 шт |
| Призначення | для одягу, взуття і др. |
| Кольори | різноманітні |

Бірки на одяг повинні бути красивими і інформативними, а також відрізнятися оригінальним дизайном - це так само важливо, як і якість товару.Бірка для одягу несе інформативну функцію , а також необхідну інформацію про товар і правила його використання.Єтикетка є брендом кравецького виробництва , на ній вказують колір , розмір,число і процентне співвідношення тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Мінімальний тираж | 1000 шт. |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Ширина | 45 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Бірки картонні етикетки золоті Бумажні навісні для одягу картонні ярлики готовий 1000 шт |
- Ціна: 873 ₴/упаковка



