Бірки картонні для одігу Етікетки бумажні навісні картонний ярлик 1000 шт
- Немає в наявності
- Код: БИР-328
571,50 ₴/упаковка
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірки Етикетки паперові картонні для одягу
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Україна
Бірки картонні для одігу Етікетки бумажні навісні картонний ярликє візитною карткою будь-якого виробу. На них є вся інформація для покупця, де і ким був зроблений товар, до якого бренду він відноситься, як за ним доглядати, також часто на бирках вказані адреси та телефони фірми-виробника, дана посилання на сайт компанії і багато іншого.
| Матеріал | картон |
| Розмір | 5 х 9см |
| Кількість в упаковці | 1000 шт |
| Призначення | для одягу, взуття і др. |
| Кольори | різноманітні |
Бірки на одяг повинні бути красивими і інформативними, а також відрізнятися оригінальним дизайном - це так само важливо, як і якість товару.Бірка для одягу несе інформативну функцію , а також необхідну інформацію про товар і правила його використання.Єтикетка є брендом кравецького виробництва , на ній вказують колір , розмір,число і процентне співвідношення тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Папір |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мінімальний тираж | 1000 шт. |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Бирки картонні для одягу Етикетки Паперові навісні картонний ярлик 1000 шт. |
- Ціна: 571,50 ₴/упаковка



