Бирки картонні для одягу Етикетки Паперові навісні картонний ярлик 1000 шт.
- Немає в наявності
- Код: БИР-321
571,50 ₴/упаковка
+380 (67) 736-48-95
с 7.Менеджер
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бирки Етикетки паперові картонні для одягу
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробництво Україна
Бирки картонні для одягу Етикетки Паперові навісні картонний ярлик є візитною карткою будь-якого виробу. На них є вся інформація для покупця, де та ким був зроблений товар, до якого бренду він належить, як за ним доглядати, так і часто на бирках вказані сайти та телефони фірми-виробника, призначене посилання на сайт компанії та багато іншого.
| Матеріал | картон |
| Розмір | 9 х 5 см |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Призначення | для одягу, взуття та ін. |
| Кольори | різноманітні |

Бірки на одяг мають бути красивими та інформативними, а також відрізнятися оригінальним дизайном — це так само важливо, як і якість товара. Бирка для одягу має інформативну та декоративну функцію, а також необхідну інформацію про товар і правила його експлуатації. Етикетка є брендом швейного виробництва, на ній вказують колір, розмір і процентне співвідношення тканин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Папір |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мінімальний тираж | 1000 шт. |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Бирки картонні для одягу Етикетки Паперові навісні картонний ярлик 1000 шт. |
- Ціна: 571,50 ₴/упаковка



