Презентаційний кошик 60х30х84 см торговий білий підлоговий сітчатий для розпродажів товару
- Готово до відправки
- Код: ВК-137
970 ₴
- +380 (93) 021-20-28с 7. Менеджер

Торговий кошик 60х30х84 см білий підлоговий кошик презентаційний Накопичувач для розпродажів у магазин для товару
Перехід на Сайт shopfitting.com.ua
Виробник Україна
Накопичувач широкого застосування. Широко застосовується при розпродажі в магазинах і бутіках.Легко складається, регульоване по глибині дно кошика . У розпродажного кошика регульоване дно кратно 20 см. Установка дна на відстані 25 см 46 см 64 см
| Матеріал | метал |
| Колір | білий |
| Покриття | порошкова фарба |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 84 см |
| Діаметр прута внутрішнього | 3 мм |
| Діаметр окантовки | 6 мм |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torg-CITY |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Тип | Кошик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Презінтаційний кошик 60х30х84 см торговий білий підлоговий сітчастий для розпродажів для товару |
- Ціна: 970 ₴
- Спосіб упаковки: стрейч плівка ,картон



